Šťastný Nový rok!!!

09.01.2012 11:09

Všechny moc zdravíme v Novém roce,

vůbec nevíme, co nás tento rok čeká, ale tak jsme si říkali, že by vlastně bylo nejlepší, kdyby alespoň vše zůstalo, tak jak je. Moc se těšíme na červen, kdy se konečně dočkáme prvního malého příbuzného v podobě čerstvého bratrance či sestřenice. Jen doufáme, že bude malý Skuhra kamarádský :-) A když už jsme toto téma otevřeli, tak bychom nutně potřebovali také jednoho bratrance nebo klidně sestřenici v Plzni, ale nějak nevíme, když už byl Mikuláš i Ježíšek po kom to naše přání vlastně chtít...

Vánoce jsme si užili a bylo to prima, ale tak nějak jsme s bráchou usoudili, že jsme dostali tolik dárků, že možná Ježíšek úplně zapoměl na ostatní děti a nebo to možná všechno z lenosti složil u nás a nedošlo k následné distribuci. Každopádně nám to nevadí, jen ten pokojíček je čím dál tím menší. Ježíškovi tímto moc děkujeme.

Bylo by asi také dobré se pochlubit, že tím ošklivým počasím venku zbývá spoustu času na intelektuální činnost s maminkou a to nese první ovoce. Velice jsem se zdokonalila v lidské řeči a nezapomínám ani na řeč zvířat. Zvířátka domácí už umín téměř všechny!  Vítek jede příští týden zase na hory s babičkou a dědou a já bych si moc přála, abych v tomto roce už byla do cestovatelského kalendáře a wellness pobytů začleněna také. Tu dlouhou cestu autobusem bych sice ještě nezvládla, ale takový víkend v hlavním městě se všemi možnými procedurami a strhujícím zábavným programem by potěšíl (zejména mou maminku)  :-) :-)

Tak se mějte hezky a máme vás s Vítkem všechny moc rádi. Velkou pusu posílá vaše VIKI

 

—————

Zpět